ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка с горещ коментар за какво ще се бори в района (НА ЖИВО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Радев: Поканих Кандев - той изложи само лични мотиви за оставката. Турската страна иска да предоговорим договора с "Боташ" (ВИДЕО)
"Калашниците" май не са толкова смели - крият се заради една незаконна беседка. Васко Тайсъна получил общинско жилище, защото...
СБЛЪСЪК В НС! Цончо Ганев провокира "Прогресивна България" - депутат на Радев го предупреди какво ще се случи с "Възраждане" (ВИДЕО)
ЦЪКА ФЕКАЛНА БОМБА ВЪВ ВАРНА: Кметът Коцев е проспал поредното безумие в "Баба Алино", изпражнения може да залеят всеки момент морето (СНИМКИ)
Политика
ГАФ В ЕФИРА: "Алфа Рисърч" се оплете с подкрепата за БСП по БНТ - цифрите ли са грешни или умишлено се реанимира Корнелия Нинова
169391
на 17.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гаф в БНТ взриви ранобудната аудитория. Не стана ясно социолозите от "Алфа Рисърч" ли са объркали графиката, резултатите ли се други или просто имиджът на БСП се помпа умишлено.
препоръчано
На графиката подкрепата за БСП през септември 18,7%, а през декември - 18,2%. Този спад обаче не се отразява, а се дава възход - нещо, което е в пълен дисонанс с числата. Някой май иска да реанимира лидерката Корнелия Нинова, която удари дъното на последните избори.


