ГОРЕЩО
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският президент Джо Байдън сътвори пореден гаф, след като по време на реч обърка дума и случайно нецензурно изруга, съобщава „Лента.ру”.
препоръчано
На случилото се обърна внимание канала END GAME, който качи гафа на Байдън в „Ютюб”.
Байдън, опитвайки се да произнесе фразата „нацистки флагове”, направи грешка в думата „флаг” («flag»). В резултат на това се чу ругатня за обозначаване на лица с нетрадиционна сексуална ориентация.
свързани новини
Джо Байдън с пореден гаф: Обърка дума по време на изказване
10756
на 22.04.2021
ГАФ! Джо Байдън забрави името на шефа на Пентагона
33406
на 09.03.2021
Частта от речта, в която Байдън допусна грешката си, бе посветена на проблемите на привържениците на идеите за превъзходство на бялата раса и американците, които са привърженици на нацистките идеи.
Превод и редакция: ПИК


