ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
Проверяват инцидент с хеликоптера на Тръмп
Експерт ПОСОЧИ кое е най-голямото предизвикателство за Бюджет 2027, виси въпросът за дефицита
Проф. Кантарджиев потвърди това, в което мнозина се съмняваха: Ковид беше лабораторна грешка
АНАЛИЗАТОР: Не виждам кой ще победи Йотова на изборите. Подкрепям с две ръце решението на Радев за американските самолети
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гвинея удължи извънредното положение, обявено заради епидемията от ебола, до края на юни.
препоръчано
Решението бе взето от президента Алфа Конде след среща с колегата му от Сиера Леоне Ърнест Бай Корома. Над 11 000 души загинаха в Гвинея, Сиера Леоне и Либерия от 2013 г. насам, когато вирусът започна да се разпространява.
Либерия обяви, че е ликвидирала болестта през май. Извънредното положение в двете други държави обаче продължава. Сред спешните мерки са временното затваряне на болници и клиники, в които е имало случай на заразени с ебола.
Криминализирани са скриването и местенето на тела на починали от вируса, както и нападенията срещу медици. / АФП
5,7 по Рихтер разлюля Папуа Нова Гвинея
3816
на 24.05.2015


