ГОРЕЩО
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
Проверяват инцидент с хеликоптера на Тръмп
Експерт ПОСОЧИ кое е най-голямото предизвикателство за Бюджет 2027, виси въпросът за дефицита
Крими
ГДБОП иззе софтуер за незрящи, използван за незаконно съдържание с гласове на български артисти
19177
на 15.05.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Служители на дирекция „Киберпрестъпност“ при Главна дирекция "Борба с организираната престъпност" установиха нелегално използване на софтуер за незрящи, при акция, проведена на 14 май. Операцията е проведена съвместно с Областната дирекция на МВР във Варна и под надзора на Районната прокуратура в града.
препоръчано
Продуктът е създаден от БАН за нуждите на хора със зрителни увреждания в България, като софтуерът съдържа записи на гласовете на известни български артисти, уточняват от ГДБОП.
При проведените действия е установен човекът, разпространявал незаконно аудио съдържание в различни платформи в интернет, а нелицензираният софтуер е иззет.
свързани новини
Акция на ДАНС, ГДБОП и прокуратурата във Врачанско
59534
на 12.05.2025
Мъж е в кома и в тежко състояние след побой от рецидивист в Разград
10146
преди 5 часа
Мъж е с порезна рана след побой между четирима души в Ботевград
6686
преди 5 часа


