BG EN

Гей баровете в Лондон обявиха бойкот на руската водка

Европа

Гей баровете в Лондон обявиха бойкот на руската водка

7201
на 10.08.2013
Гей баровете в Лондон обявиха бойкот на руската водка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гей баровете в столицата на Великобритания обявиха бойкот на руската водка в знак на протест срещу закона за забрана пропагандирането на хомосексуализма, предаде Евронюз.

препоръчано

„Кампанията се разраства. Както знаете, в края на краищата, ако целият свят спре да купува руските стоки, те ще го почувстват”, коментира участник в кампанията. „Вероятно това ще привлече внимание към проблема, но не съм сигурен, че бойкотът ще помогне за решаването му.

Разбира се, ние ще привлечем вниманието на хората и ще се опитаме да огласим нашата загриженост за положението на гей-обществата в Русия сега”, казва друг активист.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК