ГОРЕЩО
ГРЕДА: Коцев отсвирил Асен Василев за листите на ППДБ във Варна
УЖАСЪТ „Петрохан“: Николай Златков и 15-годишният Александър – обезкосмени; уреди за клизма и лазерен епилатор, открити в кемпера на Калушев и в къщата в с. Българи
ВЪРВЯТ КЪМ ЗАКРИВАНЕ: Още две от лицата на "Промяната" напускат партията?
ТОП ПРОГНОЗА след поредната изява на Венко: Сабрутките и петроханците ще паднат под 10% и ще имат максимум 28 депутати
ГОРЕЩО! Откриха СНИМКА на Васил Терзиев с Калушев и Ивей - петроханците били на представянето на кандидатурата му за кмет
Животът днес
Ген. Попов ще участва в тържествата по случай Съединението на България
11329
на 05.09.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 6 септември генерал Константин Попов ще присъства на тържествената проверка (заря), с която ще бъде отбелязана 131-та годишнина от Съединението на Княжество България с Източна Румелия.
препоръчано
Тя ще започне в 20,30 ч. на площад „Съединение“ в Пловдив. В тържествения ритуал ще участват представителни блокове на Сухопътните войски и Военновъздушните сили.
В този празничен ден военнослужещи от военните формирования на Българската армия ще участват в ритуалите в памет на загиналите за обединението на България в градовете Стара Загора, Шумен, Ямбол, Плевен, Сливен, Русе, Горна Оряховица, Хасково, Варна и Бургас.
Скандално! Британска книга направи на пух и прах Съединението
25075
на 04.09.2016
Пръскаме 166 милиона лева за Съединението
11910
на 27.08.2016
Цачева: Девизът ни „Съединението прави силата“ е актуален повече от всякога
9288
на 27.11.2015


