BG EN

Генералният секретар на ООН се надява провокациите на Северна Корея да спрат

ЧАС ПИК

Генералният секретар на ООН се надява провокациите на Северна Корея да спрат

2898
на 04.03.2016
Генералният секретар на ООН се надява провокациите на Северна Корея да спрат
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Генералният секретар на ООН Бан Ки-мун се надява да бъде сложен край на провокациите от страна на Северна Корея и завръщането ѝ на масата за преговори, заяви пред репортери заместник-говорителят на генералния секретар Фархан Хак, коментирайки проведеното от Северна Корея изстрелване на ракети с малък обсег, предаде ТАСС, цитирана от "Фокус".
По думите му, Бан Ки-мун е обезпокоен от тези действия и призовава Северна Корея да се придържа към резолюциите на Съвета за сигурност, включително и към тези, приети в сряда в отговор на ядрения опит на Пхенян.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК