Гениалният гол на Димитър Бербатов донесе победа на Монако

9066
на 20.04.2014

Димитър Бербатов изведе Монако до победа с 1:0 в двубоя с Ница от 34-ия кръг на френската Лига 1.

Българинът изправи на крака феновете в 5-ата минута, получи пас от Моутиньо вляво от вратата, овладя топката и прехвърли вратаря на Ница с десния крак. Попадението е шесто за Бербатов с екипа на Монако и трето в шампионата на Франция.

Добрата игра на нападателя не се изчерпи само с попадението, а и с много добри разигравания с Жермен и Родригес в атака.

В 84-ата минута Бербатов бе заменен от Ривиер и напусна под аплодисментите на феновете.

Монако е на втора позиция в класирането преди този мач с актив от 72 точки, докато Ница е на 14-о място с 39.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПИК TV: ППДБ се регистрират за евровота, обявиха и водачите си за парламентарните избори (НА ЖИВО) ПИК TV: ППДБ се регистрират за евровота, обявиха и водачите си за парламентарните избори (НА ЖИВО)