BG EN

Георги Георгиев е подал жалба срещу Дебора за закани за убийство

ЧАС ПИК

Георги Георгиев е подал жалба срещу Дебора за закани за убийство

39783
на 16.04.2025
Георги Георгиев е подал жалба срещу Дебора за закани за убийство
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Адвокатите на Георги Георгиев, подсъдим по делото "Дебора", са входирали жалба срещу Дебора Михайлова за закани за убийство. Това каза пред журналисти защитникът му Петко Кънев, като уточни, че тези закани, разменяни помежду им, звучат комично, съобщава БТА.

препоръчано

Вероятно на нея няма да ѝ се повдигнат обвинения, но нека се види, че има двоен аршин, каза Кънев. Той коментира, че първоначалното задържане на Георги, което по думите му е на базата на съобщения с откъси от песни, интерпретирани като закани за убийство, показва пропуски в системата.

Делото срещу Георги Георгиев, обвинен за причинена средна телесна повреда, за принуда и за закани с убийство спрямо Дебора Михайлова от Стара Загора, започна отначало в Пловдивския районен съд на 11 април. То се разглежда при закрити врати, за да се предотврати разпространяването на данни от интимния живот на пострадалата, която е конституирана като частен обвинител. 

Заседанието започна с разпити на свидетели. Очаква се Дебора отново да разкаже пред съда за случилото се през лятото на 2023 г. Защитниците на Георгиев отново ще поискат изменение на мярката му за задържане. 

Делото "Дебора" бе прехвърлено от Стара Загора в Пловдив, тъй като всички съдии там си направиха отвод. След искане от защитата състав на Районен съд - Пловдив също се оттегли и процесът започна отначало. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК