ГОРЕЩО
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Георги Гергов: БСП е тази, която първа насрочи митинга си в този ден и час
4060
на 16.11.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
БСП е тази, която първа насрочи митинга си в този ден и час.
препоръчано
Това каза за "Фокус" лидерът на социалистите от Пловдив и региона Георги Гергов. „На мен ми се обадиха вечерта в 20.00 часа още, когато ГЕРБ нямаха понятие, а ГЕРБ обяви на другия ден в 09.00 часа”, каза Гергов.
Според него, протестът на ГЕРБ в Пловдив е реакцията, а в един момент излиза, че едва ли не БСП прави контрапротест. „Участниците в протеста на БСП ще бъдат много, както винаги”, каза още Гергов. „Всички, които идват от пловдивска област се събират на Траянови врата, там ще се записват и продължават към София. Дават им се инструкции кой къде ще спре, къде ще се събират и какво ще прави”, каза Гергов.
И седмината кандидати за европейски прокурор са допуснати до публично изслушване
2168
преди 17 минути
СЕИР НА ПЛОЩАДА: Двамата тенори и сопраното
18729
преди 46 минути
Разследват разстрела на куче в Дунавци
4035
преди 1 часа


