BG EN

Георги Дерменджиев: Играчите се постараха, но...

ГОРЕЩО
Футбол

Георги Дерменджиев: Играчите се постараха, но...

17040
на 12.10.2020
Георги Дерменджиев: Играчите се постараха, но...

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Селекционерът на националния ни отбор по футбол Георги Дерменджиев коментира загубата на "лъвовете" от Финландия с 0:2 в Лигата на нациите. Ето какво каза специалистът:

"Има последствия от мача с Унгария, там имахме много сериозни очаквания, но отборът е разочарован, че не постигна победа.

Но това е нашата професия. Мисля, че играчите се постараха, но отново допускаме слабости в защита и инкасираме голове", каза Дерменджиев пред БНТ.

препоръчано

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - финансова стабилизация за Скорпионите, Козирозите ще получат подкрепата на влиятелни хора САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 май - финансова стабилизация за Скорпионите, Козирозите ще получат подкрепата на влиятелни хора
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев размазващо пред ПИК TV: Референдумът на Радев е цинизъм! Той се заиграва с Възраждане, МЕЧ и Величие срещу националните интереси Доц. Стойчо Стойчев размазващо пред ПИК TV: Референдумът на Радев е цинизъм! Той се заиграва с "Възраждане", МЕЧ и "Величие" срещу националните интереси
ново
Днес: 2
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК