ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистът Георги Йомов смени доскорошната си изгора, попфолк певицата Ария, с ново гадже от съседските страни, пише "Телеграф".
препоръчано
Бившият национал заби секси македонка. Двамата са на почивка във Варна. Йомов се гушка с любимата си на плажа, а под нея е поставил заключен катинар. За да скрие приятелката си от зли очи обаче, той е пропуснал да я отбележи в постовете си. Според запознати става дума за атрактивна македонка.
Хубавицата е не по-малко атрактивна от Ария, коментират в светските среди. Името й е Александра и е майка на 9-годишно момиче, а също е собственик на онлайн магазин за дрехи.
свързани новини
Криминални психолози защитаваха Георги Йомов в Лозана
17409
на 30.06.2023
СЛЕД РАЗВОДА: Джей Ло на концерт с детето на Афлек
17379
преди 5 часа
Диана Димитрова получи роля в нов американски филм
20880
преди 7 часа
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
13737
преди 10 часа


