BG EN

Георги Кадиев изригна: Цачева да спре да пее Окуджава на развален руски и да лъже, че знае немски

Политика

Георги Кадиев изригна: Цачева да спре да пее Окуджава на развален руски и да лъже, че знае немски

22165
на 20.10.2016
Георги Кадиев изригна: Цачева да спре да пее Окуджава на развален руски и да лъже, че знае немски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Да каже Цецка, че левите на 40 г. нямат мозък и да й позволиш да се измъкне с това? Алоуу, аз на 40 бях социалист. Като завършиш моите университети и говориш моите езици, тогава ще ми обясняваш. А не да ми пееш Окуджава на развален руски и да лъжеш в биографията си, че говориш немски." Това написа гневно в профила си във "Фейсбук" депутатът Георгие Кадиев по повод сутрешния дебат между Цецка Цачева и ген. Румен Радев.

препоръчано

 

Ето какво написа в социалната мрежа Кадиев: 

 

 

 

 

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК