BG EN

Георги Кадиев: Срам ме е от Станишев! Радвам се, че напуснах парламента, като слушам как се обиждат на цървули и парцали

ЧАС ПИК

Георги Кадиев: Срам ме е от Станишев! Радвам се, че напуснах парламента, като слушам как се обиждат на цървули и парцали

12457
на 25.06.2014
Георги Кадиев: Срам ме е от Станишев! Радвам се, че напуснах парламента, като слушам как се обиждат на цървули и парцали
Автор:   ПИК

Пеевски събори Корпоративна търговска банка

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Сергей Станишев спаси себе си. Мен ме е срам от него. Това каза напусналият парламента и ръководството на БСП Георги Кадиев пред Би Ти Ви по повод решението на лидера на партията да стане евродепутат.

препоръчано

Кадиев не прие аргументите на Станишев за взимане на това решение.

Не може шест месеца да обясняваш, че няма да ставаш евродепутат и след това да се обърнеш. Това, което говори Станишев като аргументи, се знаеше и преди това, нищо не се е променило, каза още Георги Кадиев.

Той добави, че не съжалява, че е напуснал парламентарната група на Коалиция за България.

Като ги слушам как се обиждат на цървули и парцали, добре е, че вече не съм там. Съжалявам, че напуснах Националния съвет на БСП, защото исках да им кажа още някои неща, добави Кадиев.

Той отново поиска оставката на Сергей Станишев като председател на партията.

Кризата в Корпоративна търговска банка е 100% сценарий на Делян Пеевски, той събори банката. Въпросът е защо държавата му помага, попита Георги Кадиев.

По думите му, най-малкото институциите помогнали с бездействието си. Допълнителен удар било, ако наистина държавата е изтеглила изведнъж парите си от КТБ.

Според Кадиев следващият парламент трябвало да сформира комисия, която да разследва действията на институциите. Този парламент нямал авторитет да го направи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Управляващите проговарят - подават ли оставка (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Управляващите проговарят - подават ли оставка (НА ЖИВО)
ново
Днес: 53
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК