ГОРЕЩО
Йордан Цонев ПОПИЛЯ Летящата Козила, Мирчев и ППДБ: Назначиха си служебни кабинети и ми говорят за безпристрастност! Зловеща наглост! (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Виктор Димчев с нови разкрития за служебното правителство и връзката на ППДБ с "Петрохан": Вътрешният министър е забранил действия по този случай (ВИДЕО)
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: ППДБ вървят надолу заради "Петрохан" (ВИДЕО)
ГЪРМИ СТРАШЕН СКАНДАЛ! Крум Зарков забрани на депутатите от БСП да искат изслушване на министър и шефове на агенции заради кризата с горивата. Ортакът му в далаверите Кирил Добрев потрива ръце
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Георги Марков: Наздраве за Бoйко - абсолютен световен шампион по победи на социалисти. ЕНП да му направи паметник
66859
на 04.04.2023
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Георги Марков коментира в типичния си стил изборната победа на ГЕРБ и Бойко Борисов, видя ПИК в социалната мрежа.
препоръчано
Бившият конституционен съдия и ексдепутат в редиците на партията дори предложи Европейската народна партия (ЕНП) да издигна паметник на Борисов.
Ето защо:
"НАЗДРАВЕ!
1.Бoйко стана абсолютен световен шампион по победи на социалисти. ЕНП да му направи паметник.
2.Бойко победи Сорос с най-много НПО в света на глава от населението.
3.Красивата Сана Марин загуби изборите във Финландия и остана трета. Беше в Киев, разцелува Зеленски и вкара страната в НАТО. Напразни усилия на любовта. Наздраве с кайсиева палинка...!", написа Марков във Фейсбук.


