Георги Миланов дебютира, ЦСКА (Москва) би Кубан с Ивелин Попов в състава си
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ивелин Попов загуби българското дерби на 5 кръг на руската Премиер лига, след като Кубан загуби с 0:1 гостуването си на ЦСКА (Москва).
Попов игра цял мач за гостите от Краснодар и създаде доста проблеми за защитата на “армейците”. Негов удар беше избит от голлинията. Руският национален вратар Игор Акинфеев на няколко пъти с добри намеси спираше ударите на българина. В 70-ата минута съдията Алексей Есков са затвори очите за груб фаул на Георги Шченников срещу Ивелин Попов.
Българският талант Георги Миланов дебютира в руското първенство. Той се появи в добавеното време на мача като тактическа смяна на мястото на Кейсуке Хонда. Единственото попадение в мача беше реализирано от Ахмед Муса в 11-ата минута, когато нигериецът простреля Александър Беленов с удар от наказателното поле.


