ГОРЕЩО
ВАКСАДЖИИ: Придворният социолог на Радев - Първан, лансира коалиция с ПП-ДБ, а Мирчев коленичи в краката му да излъска ботуша
Астрономическата зима идва в 17:03 часа
ЕВТИН ТЕАТЪР: Многострадалната Църцарова си вдига цената, докато "Капитал" и Прокопиев късат ризи и зоват за линч над Пеевски
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вярвам на парламентарната група. Това, че някой е изкривил информацията, че не е довел до край решенията на изпълнителния съвет е друга история. Това каза пред журналисти лидерът на АБВ Георги Първанов.
препоръчано
"Решения, каквито има да се вземат, ще се вземат на 6 март, когато ще има Национален съвет на партията, каза още Първанов. „Трябва да тълкувате моята оставка като протест към онова, което става в парламента изобщо“, заяви той.
По думите му в Народното събрание е бил одобрен един дълг, в който както се е видяло, има кухи и надписани числа, които не са добре структурирани и това е признал и самият министър Владислав Горанов.
свързани новини
ГЕРБ прати Мирчев на куково лято
94430
преди 1 часа
ХИМЕРА! Валерия Велева ПОТОПИ мечтите на трубадурите от Ларгото за изборен фурор
130851
преди 2 часа
САМО В ПИК И "РЕТРО": Голямата любов на Слави показа четирите си деца (СНИМКА)
117777
преди 4 часа


