BG EN

Георги Харизанов: Жалко за саможертвите на Наско Културата и Зарица. Избирателят преби ППДБ. Предсрочните избори са въпрос на време - не дали, а кога

Епицентър

Георги Харизанов: Жалко за саможертвите на Наско Културата и Зарица. Избирателят преби ППДБ. Предсрочните избори са въпрос на време - не дали, а кога

217603
на 10.06.2024
Георги Харизанов: Жалко за саможертвите на Наско Културата и Зарица. Избирателят преби ППДБ. Предсрочните избори са въпрос на време - не дали, а кога
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Опитвам се да се усмихна, но не ми се получава. ППДБ - толкова страхотни, ама ги наказали заради участието им в управлението. И просто с това участие с управлението, те се жертвали да участват в управлението... Жертвала се е Зарица, Наско Културата - всички тези великолепни министри се пожертваха, но хората не разбраха тази саможертва. И ги наказаха. Не се получава този разговор. Избирателят ги преби вчера ППДБ. Това заяви пред Нова телевизия политическият анализатор Георги Харизанов.

препоръчано

"Изглежда, че на изборите се явиха ядрата на ядрата. Това са ултрасите на агитките. Преброяването показва лоши резултати за всички, партиите отстъпват, нямаше кампания. Снощи празните партийни централи бяха отвратителна гледка, ужасяваща гледка. Не се прави така, не се разговаря така с избирателите. Дори да си загубил - трябва да кажеш "Честито" на победителя. Това е изключително силен жанр в политиката", отбеляза той.

Запитан какво следва оттук нататък, той отговори: "Не знам какво следва. Формулата е ГЕРБ + единствената възможна, плюс някой. Разбрахме, че Кирил Петков трябва да разнообразява опозицията, да седне до Николай Марков и до Костадинов. Според мен те биха се почувствали неудобно той да седи при тях".

"Очаквам трудни преговори и предсрочните избори са въпрос на време. Не дали, а кога. Това нещо четири години няма да ни управлява ”, заяви още Харизанов.

И допълни: "Има един дребен детайл - че подкрепата за ДПС се приема за бланкетна, за сигурна. Но това не е така. Въпрос на формула и присъствие във властта. Не мисля, че ДПС ще подкрепи някого просто ей така. Защо да го прави? С каква цел, с каква мотивация? Не, ДПС не са готови да подкрепят първите и трябва да се стигне до формула, която те да са склонни да подкрепят. И ИТН да са склонни да я подкрепят. Така че формулата ще е много интересна". 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 107
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК