ГОРЕЩО
Александър Йорданов за Джиро-то: Видяхме европейска България. Всичко започна от правителството на Росен Желязков
НА ИЗПРОВОДЯК: След екскурзионното в Щатите Дечев и Кандев "кацнаха" в Чеканчево: Узо-музо и... това-онова
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В дребнавата си отмъстителност ПП иска да отнеме ДАНС и НСО от Радев. Внесли са законопроект, подписан най-отгоре от Киро и...Ицо Хазарта, спеца по белото.
препоръчано
ГЕРБ трябва да подкрепи този законопроект.
Нормално е службите да се разкарат от шапката на президента. Нали уж държавният глава имаше чисто представителни пълномощия - как стана така, че яхна цялата система и не ще да я пуска?!
Самозабравилият се Радев трябва да бъде дисциплиниран и натикан в ъгъла. Време е да плати за юмрука и държавния преврат.


