ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
ГЕРБ не спазиха заканата си да бойкотират парламента.
препоръчано
За нас това Народно събрание е изчерпано, повече няма да влизаме в зала и да осигуряваме кворум. Ще влезем САМО за да гласуваме против кабинет на Асен Василев, дадоха категорична заявка вчера от ръководството на опозиционната партия.
Медиите излязоха с бравурни заглавия, че ГЕРБ напуска НС, но това продължи само до...днес.
Сутринта хората на Борисов първоначално не влязоха в зала и кворум не се събра. После обаче неочаквано депутатите им седнаха зад банките и участваха в гласуването на закона за ДДС. В момента също част от тях са в пленарна зала.
Каква е причината за поредния странен обрат, може само да се гадае.
свързани новини


