BG EN

ГЕРБ стартира консултациите за нова Конституция и ВНС - ето кога и с кого ще се срещнат управляващите

Политика

ГЕРБ стартира консултациите за нова Конституция и ВНС - ето кога и с кого ще се срещнат управляващите

46920
на 24.08.2020
ГЕРБ стартира консултациите за нова Конституция и ВНС - ето кога и с кого ще се срещнат управляващите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ГЕРБ стартира консултациите с парламентарно представените партии за свикване на Велико народно събрание за приемане на нова Конституция, съобщи партийният пресцентър. Консултациите ще се проведат във вторник, 25.08.2020 г., в зала „Изток“ на Народното събрание. От страна на ГЕРБ в консултациите ще участват председателят на ПГ на ГЕРБ д-р Даниела Дариткова, председателят на Народното събрание Цвета Караянчева и Менда Стоянова. Консултациите ще се проведат както следва:

препоръчано

-         В 11:00 часа с представители на ВМРО;

-         В 12:30 часа с представители на НФСБ;

-         В 14:00 часа с независимите народни представители; 

На 02.09.2020 г. от 8:00 часа с представители на ВОЛЯ. 

На поканата от ГЕРБ за среща, от БСП отговориха, че имат решение на партията да не участват в консултации за нова Конституция.

Към настоящия момент от ДПС все още не са отговорили на поканата на ГЕРБ за среща, казват още от партията.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК