BG EN

ГЕРБ узакони сараите на Цар Киро

Темида

ГЕРБ узакони сараите на Цар Киро

3983
на 13.11.2012
ГЕРБ узакони сараите на Цар Киро
Първият облажил от лобистката амнистията на ГЕРБ за незаконните строежи от преди 2001 г.  е Цар Киро. Фамилията му е започнала процедура за узаконяване на сараите в Катуница, съобщили пред пловдивска медия адвокатите на Рашкови. Според тях в момента се набавяли всички необходими документи, които скоро ще се внесат в община Садово. „Действително започваме процедура по узаконяване“, потвърдил пред „Марица“ и синът на Кирил Рашков – Ангел. Така след като ГЕРБ се правиха на пъдари на Цар Киро и се канеха да му бутнат всички сараи, се оказа, че на практика ги узаконяват. Това обяснява защо неразрушените палати на Рашкови в Катуница се охраняват денонощно от жандармерия година след събитията в селото, както и откъде-накъде фамилията се задейства да си плаща данъците, трупани с години. Повечето имоти на Рашкови са строени преди 2000 г. - точно на границата за амнистията, поставена от ГЕРБ. Юристи дават всички шансове на фамилията да си уреди имотите особено с ценната подкрепа на управляващите.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО) Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК