ГОРЕЩО
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Хип хоп дивата Гери-Никол подготвя нов сингъл, с който ще избугне на гала вечерта на първия BG Music Festival, който ще се състои в Летния театър на град Сандански.
препоръчано
Варненката, която преди няколко дни имаше абитуриентски бал, работи усърдно по новото си парче и клипа към него.
"Със сигурност ще я представя на фестивала. Това, което засега мога да издам е, че имам дуетна половинка, мъж е, много популярно лице. Работя вече и по клипа към парчето", призна скандалната изпълнителка. Новият й хит е с работно заглавие "One of a Kind".
Организатори на събитието са BG Music Channel, Music Media Cluster и Община Сандански, а билети могат да бъдат намерени в мрежата на "Eventim".
свързани новини
ФУКЛА! Бащата на Гери-Никол броил 40 бона за балната й рокля
46888
на 30.05.2017
Гери-Никол като коледна елхичка на абитуриентския си бал (ПЪРВИ СНИМКИ+ВИДЕО)
36058
на 25.05.2017


