ГОРЕЩО
ЦИРК БУШ ПАСТИ ДА ЯДЕ! От името на всички НЕпротестиращи връчваме оставката на Козилата Ерато
ГОРЕЩО В ПИК: Коледната ваканция на депутатите увисна на косъм заради ППДБ
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нов стрес в Германия. Бежанци не само нападат, но и убиват. 44 деца за убийства, в коитопоне един от заподозрените е мигрант, са заведени в първите три тримесечия на 2016 г., съобщи Федералната криминална служба, цитирана от изданието Focus.
препоръчано
В сравнение с 2015 г. данните показват чувствително увеличение. Като цяло обаче, нивото на престъпността сред мигрантите остава ниска - и дори бележи лек спад, уверяват правоохранителните органи.
Пожар в център за бежанци в Германия, има ранени
9876
на 05.01.2017


