BG EN

Германия в трескава подготовка за бурята "Сабине"

Европа

Германия в трескава подготовка за бурята "Сабине"

33487
на 08.02.2020
Германия в трескава подготовка за бурята Сабине
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германия се готви за буря, която вероятно ще я държи в плен в продължение на два дни. Според прогнозите стихията ще връхлети в неделя и ще предизвика големи нарушения в транспорта.

препоръчано

Бурята „Сабине“, която идва откъм Атлантика, се очаква да достигне северозападната част на страната в неделя около обед местно време. По крайбрежието на Северно море се очакват силни ветрове със скорост 120 км/ч. После бурята постепенно ще се насочи на юг и през нощта срещу понеделник ще бъде над Бавария, съобщават ДПА и БНР.

От железопътната компания „Дойче бан“ предупреждават , че „Сабине“, се очаква да засегне сериозно движението на регионални и международни влакове, особено в Северна и Западна Германия.

Очакванията са времето да започне да се подобрява едва в понеделник вечерта.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Радев най-накрая се престраши - утре депозира оставка като президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК