ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
Европа
Германия е обезпокоена от наблюдаващата се ескалация на боевете в Източна Украйна
3577
на 04.06.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германия е обезпокоена от наблюдаващата се ескалация на боевете в Източна Украйна. Това заяви на брифинг високопоставен представител на Берлин, който пожела да остане анонимен, предаде "Фокус", позовавайки се на Reuters.
препоръчано
Той обаче добави, че не е ясно дали има връзка между насилието и предстоящата среща на върха на Г7, на която Русия не е поканена. Запитан дали е възможно Русия да подклажда проблемите преди срещата, германският представител подчерта „тежките нарушения“ на примирието и определи насилието като обезпокоително.
свързани новини
Германия е на прага на мораториум върху дейността на разузнавателните служби
2715
на 03.06.2015
НАТО обмисля да сложи край на ежегодните си срещи на върха
7191
преди 7 часа
Италия поиска от ЕС да облекчи бюджетните правила заради енергийната криза
6698
преди 10 часа


