BG EN

Германия: Няма причина за обсъждане на облекчения на гръцкия дълг

СВЕТЪТ ДНЕС

Германия: Няма причина за обсъждане на облекчения на гръцкия дълг

3338
на 06.07.2015
Германия: Няма причина за обсъждане на облекчения на гръцкия дълг
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма причина за обсъждане на облекчаване на гръцкия дълг. Това се казва в изявление от Берлин след вчерашния референдум в Гърция, на който бяха отхвърлени предложенията за реформи на кредиторите.

препоръчано

В изявлението се казва още, че Гърция трябва да действа, ако иска да остане в еврото. "Не става въпрос за хора, а за позиции", коментират от Берлин по повод на оставката на финансовия министър Янис Варуфакис. Очаквайте подробности.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК