BG EN

Германия обвини Асад за провалените преговори в Женева

ЧАС ПИК

Германия обвини Асад за провалените преговори в Женева

2957
на 16.02.2014
Германия обвини Асад за провалените преговори в Женева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германският външен министър заяви в неделя, че сирийското правителство не се е отнесло сериозно към преговорите, след като последният кръг на мирните преговори приключи без успех, предаде AFP, цитирано от „Фокус”.

препоръчано

Провалът на преговорите „отново показва, че президента Башар Асад и неговите хора не са сериозно заинтересовани от преговори”, каза Франк-Валтер Щайнмайер. Сирийските власти се интересуват единствено „да консолидират своето задържане на власт”, допълни той.
„Страданията на сирийците и бъдещето на страната очевидно нямат роля”, каза още той и призова Съвета за сигурност на ООН да приеме резолюция за спиране на военните престъпления в Сирия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът Желязков, който е изразител на т.нар. модел Пеевски-ГЕРБ, всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева: Mоделът "Желязков", който е изразител на т.нар. модел "Пеевски-ГЕРБ", всъщност е едно успешно управление (ВИДЕО)
ново
Днес: 147
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК