ГОРЕЩО
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германия отзова взвод от мисия на НАТО в Литва, след като се появиха съобщения за войници с расистко и антисемитско поведение, както и сексуално насилие, съобщават световните агенции, цитирани от „Трафикнюз”.
препоръчано
Твърденията бяха публикувани за първи път от списание Der Spiegel в понеделник.
Немският министър на отбраната Анегрет Крамп-Каренбауер заяви, че неправомерното поведение ще бъде "наказано с цялата строгост".
Първоначално бяга изтеглени четирима войници, но страната реши да отзове целия взвод.
свързани новини
НАТО е против разполагане на ядрени ракети с наземно базиране в Европа
10107
на 13.06.2021
Войските бяха в Литва като част от "засиленото присъствие на НАТО", мисия, която обучава местни войници като възпиращ фактор срещу руснаците в редица източноевропейски страни.
Нови забрани и солени глоби за пушенето в Испания
3546
преди 52 минути
Родната къща на Хитлер в Австрия официално става полицейски участък
5369
преди 2 часа
Главният прокурор на Унгария подаде оставка
5756
преди 3 часа


