ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Шефът на "Галъп" Петко Петков: Октомври ще е решаващ за "Прогресивна България". Йотова е опитен политик (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева разкрива кои са първите успехи и провали на властта: Задават се тревожни дни и сериозни предизвикателства (ВИДЕО)
НОВИ ПОДРОБНОСТИ! Гадже на попфолк певица чуло зверските викове на Владо Загатото, преди да бъде убит (СНИМКИ)
ПРОСТА АРИТМЕТИКА: Демерджиев е придобивал по 1,32 имота на месец - да не е бил адвокат на султана на Бруней
Александър Йорданов: ПП и ДБ да не се кокошинят - единственият вариант за победа на президентските избори е...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германският военен министър Урсула фон дер Ляйен ще предложи в скоро време план за увеличаването на числеността на Бундесвера със седем хиляди души, предаде УНИАН.
препоръчано
Планът, който ще бъде обнародван в скоро време съответства с неотдавнашно заявление на началника на Бундесвера по въпросите на военнослужещите Ханс Петер Барелс, който през декември миналата година заяви, че е необходимо размерът на германската армия да бъде увеличен с поне 7000 души, отчитайки се броят на международните конфликти.
Според него Бундесверът трябва да бъде в размер от поне 185 хил. души.


