Германия се разправи с Шотландия на старта на Евро 2024

Акценти

46074
на 14.06.2024

Домакинът на Евро 2024 Германия разгроми Шотландия в откриващия мач на първенството.

Домакините поведоха още в 10-ата минута с попадение на младата звезда Флориан Виртц. В средата на второто полувреме резултатът беше удвоен от Джамал Мусиала, а малко преди почивката Кай Хавертц се разписа от дузпа. За нарушението срещу Илкай Гюндоган защитникът на "гайдарите" Райън Портиъс получи директен червен картон. Четвъртото попадение заби Никлас Фюлкруг в 68-ата минута.

В края Антонио Рюдигер си вкара автогол, а с последния съдийски сигнал се разписа и Емре Джан за крайното 5:1.

САМО В ПИК! Ето го топ хороскопа на астроложката Алена за последния работен ден на знойната седмица: Раците да не дават заеми, пари за Везните, Рибите да внимават зад волана САМО В ПИК! Ето го топ хороскопа на астроложката Алена за последния работен ден на знойната седмица: Раците да не дават заеми, пари за Везните, Рибите да внимават зад волана
ГОРЕЩО В ПИК: Изненадваща акция срещу София прайд на Цариградско шосе (СНИМКИ/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК: Изненадваща акция срещу "София прайд" на "Цариградско шосе" (СНИМКИ/ВИДЕО)