ГОРЕЩО
14 години медицински комплекс „Софиямед“ - грижа, иновации и технологии в услуга на здравето
Левски пак ще има проблеми с Лудогорец
Делян Пеевски: България трябва за стои на евроатлантическия път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в столицата на федералната провинция Баден-Вюртемберг е освободила около 500 леви демонстранти, които бяха задържани по-рано днес във връзка с партийния конгрес на дясната популистка партия „Алтернатива за Германия“, съобщава телевизионният канал ZDF.
препоръчано
По голямата част от тях са били пуснати преди вечерта. „Ще продължим да ги наблюдаваме отблизо“, увери говорител на полицейските сили.
В събота около 1,5 хил. демонстранти в Щутгарт направиха опит да провалят партийния конгрес на „Алтернатива за Германия“. При акцията бяха подпалени гумите на няколко автомобила, стигна се и до сблъсъци с органите на реда.
свързани новини
Екшън в Щутгарт! Сблъсъци около конгреса на популистката AfD в Германия
5823
на 30.04.2016
Коронясват Левски след 6179 дни
4465
преди 1 часа
Радев реши съдбата на Кандев
78730
преди 1 часа
ДНЕС: Затварят ключови булеварди в София
13692
преди 3 часа


