BG EN

Германската полиция спря контрабандата на 11 кутрета от България

Крими

Германската полиция спря контрабандата на 11 кутрета от България

9537
на 07.05.2013
Германската полиция спря контрабандата на 11 кутрета от България
Автор:   ПИК

Животните са внесени в клетки нелегално в Германия

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в град Росток е разбила предполагаема група за контрабанда на животни от България, пише германският вестник „Остзее цайтунг”.

препоръчано

Пояснява се, че полицаите са спасили 11 кученца, които са били внесени нелегално в Германия от България.

От германската полицията поясняват, че животните са били в „много лошо състояние“. Те са били в малки клетки в багажника и на задната седалка на лек автомобил.


Кученцата са занесени във ветеринарна клиника. В момента полицията разследва и възможно фалшифициране на документите за внос на животните.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК