BG EN

Германски министър: В Европа са пристигнали едва 10% от бежанците от Близкия Изток

Европа

Германски министър: В Европа са пристигнали едва 10% от бежанците от Близкия Изток

3550
на 10.01.2016
Германски министър: В Европа са пристигнали едва 10% от бежанците от Близкия Изток
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На страните от Европа, включително и Германия, предстои да се сблъскат с много по-голям брой бежанци, отколкото през последните две години. Това предупреди германският министър на икономическото сътрудничество и развитие Герд Мюлер в интервю за вестник Bild am Sonntag.

препоръчано

„При нас са пристигнали едва 10 % от тази вълна бежанци, която води своето начало от Сирия и Ирак“, заяви християнсоциалистът. „Това, че международната общност не е способна да осигури оцеляването им на място, е срамно“, отбеляза Мюлер.

Същевременно федералният министър подкрепи съкращаването на броя мигранти, приемани във ФРГ. „Успешното интегриране в обществото на един милион бежанци, които пристигнаха при нас през миналата година, не ни е по силите“, убеден е Мюлер.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК