BG EN

Германските църкви отново приемат миряни

Европа

Германските църкви отново приемат миряни

4937
на 03.05.2020
Германските църкви отново приемат миряни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германия продължава с облекченията, като този уикенд врати отвориха и църквите в страната, след като от 22 март бяха забранени за посещения, съобщи BBC, цитирана от „Канал 3”.

препоръчано

Властите ограничиха възможността на хората да се събират масово около великденските празници, тъй като те съвпаднаха с пика на пандемията. Но промяната в епидемиологичната картина позволи тази част от живота да се върне към нормалното.

По-рано музеите и зоологическите градини бяха освободени от ограниченията заедно с големи части от икономическия сектор.

Към днешния ден 162 492 германци са заразени с COVID-19, по информация на научния институт “Робърт Кох“. За 24 часа ръстът е с едва 793-ма души, като до преди няколко седмици броят им растеше с по няколко хиляди на ден.

Смъртните случаи са 6 649, след като за деня са починали 74 души.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО) Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ново
Днес: 132
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК