ГОРЕЩО
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Изцепките на Костадин и Петър Петров минаха всякакви граници! Хамид Хамид гневно: Това е недопустимо (ВИДЕО)
ЕС
Германският външен министър призова Турция максимално да ограничи срока на извънредното положени
8312
на 21.07.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на външните работи на Германия Франк-Валтер Щайнмайер призова Турция да ограничи колкото е възможно повече срока на действие на извънредното положение, което бе въведено в страната след опита за държавен преврат, пише националният ежедневник Die Frankfurter Allgemeine Zeitung, цитиран от Фокус.
препоръчано
Извънредното положение трябва да бъде „строго ограничено само до необходимото време и след това незабавно прекратено“, категоричен бе Щайнмайер, който се намира във Вашингтон за среща с колеги. „Всичко останало ще разкъса страната и ще отслаби Турция, както вътрешно, така и външно“, допълни германският външен министър.
свързани новини
Щайнмайер е шокиран от поредната серия терористични атаки в Турция
7020
на 29.06.2016
Щайнмайер изрази притеснение за вътрешнополитическата ситуация в Турция
8865
на 23.03.2016
Влиза в сила Пактът на ЕС за миграция
10306
преди 14 часа
ЕС въвежда новите правила за миграция от 12 юни: Какво ще се промени
8551
на 11.06.2026


