BG EN

Германският вътрешен министър стана обект на подигравки в Туитър

ЧАС ПИК

Германският вътрешен министър стана обект на подигравки в Туитър

7332
на 18.11.2015
Германският вътрешен министър стана обект на подигравки в Туитър
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германският вътрешен министър Томас де Мезиер стана обект на подигравки на анонимни потребители и медии в Туитър заради отказа си да обясни причините за анулирането на футболния мач между Германия и Холандия, "за да не притеснява населението", съобщи Франс прес. 

препоръчано

Министърът потвърди анулирането на "мача на свободата" между Германия и Холандия снощи, който трябваше да се играе в памет на жертвите на атентатите в Париж. Той обаче отказа да обясни причините, казвайки, че "част от отговорите биха предизвикали безпокойство сред населението". Местните власти в Хановер съобщиха за опасност от бомбен атентат, припомня Новини.бг.

Хаштагът #DoltLikeDeMaiziere - "направете като Томас де Мезиер" - доминираше тенденциите в германския Туитър тази сутрин. Посланията бяха "Скъпи, детето от мен ли е? Част от отговора ще предизвика безпокойството ти" или "Е мили, как бях? Част от отговора ще предизвика безпокойството ти". 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Прогресивна България с коментар за депутатските заплати: Ще се съобразим с виждането на правителството за премахването на автоматизмите (ВИДЕО) ПИК TV: "Прогресивна България" с коментар за депутатските заплати: Ще се съобразим с виждането на правителството за премахването на автоматизмите (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК