ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
Европа
Германското правителство отхвърли американските санкции срещу „Северен поток-2”
12634
на 22.12.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Германското правителство отхвърли американските санкции срещу „Северен поток-2“. Това стана ясно от коментар на заместник официалния представител на кабинета на Германия Улрике Демер, цитирана от РИА „Новости”.
препоръчано
„Федералното правителство със съжаление прие факта, че с днешното подписване на американския бюджет от президента Доналд Тръмп влизат в сила санкции срещу компании, които работят по строежа на „Северен поток-2“ и „Турски поток“, се посочва в изявлението на Улрике Демер.
свързани новини
Доналд Тръмп подписа санкциите срещу "Северен поток-2"
16732
на 21.12.2019
САЩ заплашиха с „фатални” санкции участник в строежа на „Северен поток-2”
49410
на 19.12.2019
В съобщението на правителството се казва още, че то отхвърля „подобни екстериториални санкции“, които „са насочени срещу германските и европейски компании, представляват намеса във вътрешните работи“.


