ГОРЕЩО
ДОСИЕТАТА "КАЛУШЕВ": Основният спонсор на петроханците е скаран с истината - как не се намери нито един журналист да попита Васил Терзиев защо цял месец лъга
Хамид Хамид повежда листата на ДПС в Габрово (СНИМКИ)
Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Само трипартийна коалиция ще може да излъчи правителство (ВИДЕО)
ДПС се регистрира в 22 -ри МИР Смолян
Йордан Цонев начело на листата на ДПС във Велико Търново
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Федералната разузнавателна служба на Германия (БНД) съобщи, че има информация, че сирийското правителство е използвало химическо оръжие, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
Ръководителят на БНД Герхард Шиндлер е уведомил по време на секретно заседание отделни депутати от германския парламент за подслушан телефонен разговор межди представител на „Хизбулла” с ирански представител. В разговора се споменава, че заповедта за атака с използването на отровни вещества е изпълнена от сили, верни на Башар Асад.
Представителят на „Хизбулла” е отбелязал, че сирийският президент „си е изпуснал нервите” и Асад извършил „огромна грешка”.
Германското разузнаване отказва коментар по повод тази информация.


