BG EN

Германци свиха смартфоните на австрийски туристи

Региони

Германци свиха смартфоните на австрийски туристи

3525
на 12.08.2013
Германци свиха смартфоните на австрийски туристи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Три сигнала за кражби от стаи в един и същ хотел на мобилни телефони постъпили в полицията в събота. Оказало се, че се касае за скъпи марки устройства „Айфон“. Техни собственици са австрийски и финландски туристи, съобщават от пресцентъра на полицията във Варна.

препоръчано

След проведени оперативно-издирвателни дейности са задържани двама германски туристи - на 24 и 25 години. Младежите са задържани за срок от 24 часа, по случаите са образувани досъдебни производства.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят Петрохан ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО) Цветанка Андреева пред ПИК TV: Случаят "Петрохан" ще взриви кабинета „Гюров“, ако има и сянка на политически чадър (ВИДЕО)
ново
Днес: 120
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК