BG EN

Героят Чилич мислел за цигара на финала (видео)

Тенис

Героят Чилич мислел за цигара на финала (видео)

6200
на 14.09.2014
Героят Чилич мислел за цигара на финала (видео)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

На героя от US Open Марин Чилич му се е пушело по време на финала с Кей Нишикори. Това разкри самият той в шоуто на Дейвид Летерман. Хърватинът едва ли е бил толкова обременен от никотинов глад, но го включи в шеговита класация от десетте неща, които си е мислел по време на последния мач в Ню Йорк, който той спечели 6:3, 6:3, 6:3. "Ако си тръгна сега, ще избегна задръстванията", е другото, което споделя с усмивка, че е минавало през главата му.

препоръчано

Майтапчийската класация продължава с: "Как мога да се концентрирам върху мача, когато знам, че Уилям и Кейт ще имат второ дете?", " Защо точките не вървят 15, 30, 45?" и "Не трябваше да си поръчвам начос за обяд...". Следва: "Първо издишам и удрям или първо удрям и тогава издишам?". Фундаменталният му въпрос обаче бил: "Ако спечеля сега, трябва ли да се изправя срещу Серена?".

След победната точка пък си казал: "Само още 16 титли и ще изравня Роджър (б.р. Федерер)". Кои от мислите наистина са вълнувала Чилич в паузите не е ясно, но пък остроумието му, демонстрирано в шоуто на Летерман е завидно.

"Стандарт"


Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК