ГОРЕЩО
ОПИТ ЗА СПЛАШВАНЕ? Бивш служител на МВР: ТЕЗИ ДУМИ на Демерджиев към Десислава Атанасова минават всякакви граници...
НАЙ-СТРАШНАТА БИТКА: Бившият вицепремиер Атанас Зафиров претърпя тежка онкологична операция в Истанбул
"ТОЧНИЯТ С ПАРИТЕ" ПАК СЕ ОПЛЕТЕ: Демерджиев сам си обърка версията за "Магнитски"
АРХИВИТЕ ПОМНЯТ! Киро вдигна самолета, за да води Лена на лукс вечеря в Солун - масрафа го платиха българите
PNR гейт! Демержиев заплаши Атанасова да не рови за полетите. Ето с какво наруши Наказателния кодекс!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Гиганстска гъба, която смело може да конкурира рекордьора на Гинес, поникна у нас, информира inews.bg. Снимка на екземпляра е изпратил зрител на Нова телевизия.
препоръчано
Тя е пърхутка и тежи 10,5 килограма, уточнява Милен и допълва, че е направо за Гинес. "Няма да я режа до утре, ако някой не вярва, да заповяда. Това е просто много голяма гъба, досега съм намирал по 4-5 кг, но чак такава не", добавя Милен.
Рекордът обаче държи гъба, открита в щата Мисури, която тежи 28 килограма. За пърхутката се знае, че е ядлива и няма отровен двойник. Употребява се докато месото е още съвсем бяло и веднага след откъсване.


