BG EN

Гимнастичката от "Фермата" стана водеща по кабеларка

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Гимнастичката от "Фермата" стана водеща по кабеларка

93282
на 30.01.2018
Гимнастичката от Фермата стана водеща по кабеларка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Валерия Дочева от "Фермата" стана водеща в телевизия в Стара Загора. Блондинката чете спортните новини на жителите под Аязмото.

препоръчано

Риалити героинята първоначално бягала от камерата като дявол от тамян. Докато бачкала като треньорка по художествената гимнастика, тя категорично отказвала покана за интервюта, но днес нещата са на 100 процента променени.

Валерия много харесва работата си в медията, която я карала да се чувства по-женствена и красива и засега няма никакво намерение да се връща към предишната си професия.

Младата дама, която стигна до финала в риалити предаването, получила два късмета от новогодишната баница и на двата пишело "сватба". Тя обаче няма да е с футболиста Алек Манолов, с когото си остават просто приятели, уточни Дочева.

За най-близки свои приятели във фермерското предаване тя продължава да счита Виолета и Яни, който определи като заслужен победител, пише "Хотнюз".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 56
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК