ГОРЕЩО
След искането на ДПС и "Прогресивна България": Шефът на НЗОК подаде оставка
Димитър Стоянов прати Украйна да си купува оръжие на пазара и скочи на опозицията: Глухи са, защото не чуват посланията на гражданите
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: 2000 джигити по пътищата с книжки като Калашниците
ВЛАСТТА С ВАЖНИ НАЗНАЧЕНИЯ: Нови ръководители на НАП и Държавна агенция “Разузнаване“
Унижиха ППДБ заради мотаeнето им за президентските избори: Когато настъпиш една и съща мотика сто пъти, не е виновна мафията. Некадърност се нарича
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Със заповед на министъра на вътрешните работи от 10 юни, главен инспектор Станислав Станков е временно преназначен на длъжност началник на Районно управление- Търговище за срок до една година. Това съобщиха от ОД на МВР- Търговище.
препоръчано
Станислав Станков е роден на 11 декември 1973 г. в град София. Магистър “Компютърна техника” от Русенския университет “Ангел Кънчев”. Постъпва на работа в системата на МВР през 2000 г. – като разузнавач в Полицейски участък- Антоново. От 2004 г. е началник на участъка, а от 22 март 2010 год. досега е бил началник на група в сектор “Криминална полиция” на Районно управление „Полиция” - Търговище.
свързани новини
Нов скок на билета Пловдив-София, пътниците недоволстват
4176
преди 29 минути
ЗАКЛЕХ СЕ: Ето кой влезе в парламента на мястото на Любен Дилов-син
16896
преди 38 минути


