BG EN

Главен редактор на военно списание плаши да се самозапали

ТОП НОВИНАТА

Главен редактор на военно списание плаши да се самозапали

5390
на 20.03.2013
Главен редактор на военно списание плаши да се самозапали
Автор:   Ива Оприкова
Директорът и главен редактор на списание "НАТО и България" се закани да изгори като факла пред президентството на 29 март. Веселин Василев търси финансиране за своя проект от управляващите още от началото на мандата на ГЕРБ, но не бил получил никакви пари.  Списанието му се разпространявало предимно чрез абонамент. "Девет журналисти ще останат без работа. Ние не сме "Playboy", не рекламираме фирми, които са в обръчите",  увери Василев. "Списанието ни струва 6 лева. Излизаме веднъж на 2 месеца на два езика.  Чашата преля, когато се оказа, че няма да има пари списанието да почете годишнината от приемането ни в Алианса", разказа с болка пред медиите Василев. Главният редактор поиска на пресконференцията на ГЕРБ да му се осигури финансиране, за да може екипът му да не остане без работа. Бившите депутати от ГЕРБ Красимир Ципов, Димитър Главчев и Румен Иванов, които бяха на пресконференцията, му отговориха, че това няма как да стане и го пренасочиха към служебното правителство.  
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО) САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК