ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Киселова посочи четирите възможни дати за президентските избори и направи важно уточнение за държавния глава
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главният редактор на БГНЕС Зелма Алмалех напуска медията заедно със заместника си Стефан Джамбазов. Причина за това е крайната проправителствена политика на агенцията, става ясно от съобщение на Алмалех във Фейсбук.
препоръчано
„Споделям с всички приятели, че със Стефан нямаме вече нищо общо с това, което се пише в БГНЕС и не желаем да имаме", се казва в изявлението на Алмалех. След това тя добавя: "Благодаря ви, скъпи приятели. Заедно сме, защото се случват отвратителни неща, като червено-кафявите банди, щурмували днес нашия Университет!"
НЕВИЖДАНО: Земеделци черпят с краставици на протест (СНИМКИ)
11876
преди 2 часа
Такова унижение Лена скоро не беше преживявала
119231
преди 3 часа


