BG EN

Главният прокурор внесе становище срещу поправките в Закона за контрол върху наркотичните вещества

Темида

Главният прокурор внесе становище срещу поправките в Закона за контрол върху наркотичните вещества

7401
на 27.05.2022
Главният прокурор внесе становище срещу поправките в Закона за контрол върху наркотичните вещества
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният прокурор Иван Гешев внесе в НС становище, с което не подкрепя внесения законопроект за изменение и допълнение на Закона за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите поради:

препоръчано

- липсата на ясно разграничаване между индустриалния коноп (Cannabis Sativa L.) и марихуаната (Cannabis Indica);

- липсата на възможност Министерството на здравеопазването да осъществява текущ или последващ контрол върху съдържанието и концентрацията на активно вещество в добитата продукция.

- Съображенията на вносителите не са базирани на законодателна целесъобразност.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО) Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
ново
Днес: 20
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК