BG EN

Главният прокурор на Пенсилвания призната за виновна по 9 обвинения

Америка

Главният прокурор на Пенсилвания призната за виновна по 9 обвинения

7411
на 16.08.2016
Главният прокурор на Пенсилвания призната за виновна по 9 обвинения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният прокурор на американския щат Пенсилвания Кетлин Кейн е призната за виновна по 9 обвинения, между които за престъпен сговор, лъжесвидетелство и организиране на изтичането на информация към медиите, съобщи в. „Ню Йорк таймс”.

препоръчано

Според държавното обвинение, престъпленията са били извършени от Кейн, за да дискредитира политическия си съперник – бившия щатски прокурор Франк Фин. Присъдата не е произнесена, но подсъдимата е заплашена от ефективна присъда.

Обвиненията срещу Кейн бяха повдигнати миналата година. Тя беше избрана за главен щатски прокурор през 2012 година. Като кандидат на Демократическата партия, Кейн беше обявена за една от най-влиятелните жени в Пенсилвания. По-късно обаче, репутацията й беше очернена от множество скандали.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК