BG EN

Главният прокурор на САЩ подхваща проекти на Тръмп

Америка

Главният прокурор на САЩ подхваща проекти на Тръмп

6328
на 12.03.2019
Главният прокурор на САЩ подхваща проекти на Тръмп
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният прокурор на щата Ню Йорк ще разследва проекти на Тръмп, свързани с Deutsche Bank и Investors Bank. Издадени са призовки до директорите на двете банки, пише в. „Ню Йорк Таймс“.

препоръчано

Две комисии в Конгреса, който е силно доминиран от демократите, също разследват финансовите връзки на Тръмп с Deutsche Bank. Банката е давала заеми от стотици милиони на Тръмп за имотни проекти. Тя също му отпуска големи кредити дори след като той обявява банкрут на няколко от големите си казина и хотели през 90-те.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК