BG EN

Главният прокурор на САЩ пристигна във Фъргюсън заради бунтовете

ЧАС ПИК

Главният прокурор на САЩ пристигна във Фъргюсън заради бунтовете

3429
на 21.08.2014
Главният прокурор на САЩ пристигна във Фъргюсън заради бунтовете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Главният прокурор на САЩ Ерик Холдър е пристигнал във Фъргюсън, щата Мисури, за да даде пресконференции относно убитийсктвото на чернокожия младеж Майкъл Браун, предизвикало вълна от протести и безредици, продължаващи вече 12 дни, пише вестник USA Today. Холдър се е срещнал с ученици от колежа „Флорисант Вали”. Визитата му се осъществява, докато съдебните заседатели се подготвят за изслушването на полицаят Дарън Уилсон, който застреля чернокожия младеж.

препоръчано

„Във момент, когато всичко изглежда несигурно, жителите на Фъргюсън може да се доверят, че Министерство на правосъдието възнамерява да научи, по честен и задълбочен начин, какво точно се е случило”, обяви Холдър.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Шестима министри на редовния парламентарен контрол. Преди това депутатите приеха промени в Закона за кредитните институции (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Шестима министри на редовния парламентарен контрол. Преди това депутатите приеха промени в Закона за кредитните институции (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 48
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК